Novinky v KFA

FC Košice : MŠK Púchov

Piaty aprílový víkend privítame doma MŠK Púchov.

Futbalistov FC Košice čaká šiesty jarný domáci zápas v sezóne 2022/2023. V Košickej futbalovej aréne privítajú futbalistov z Považia. Výkop stretnutia 23. kola II. ligy je naplánovaný na sobotu 29. apríla o 16:00.

Vernisáž Maroša Vaganského

Košičan a svetoznámy umelec Maroš Vagaský, kresliaci obrazy technikou Dry Brush, zavíta do Košickej Futbalovej Arény. Príjemný večer spojený s umením doplní ochutnávka vín Gran Bari, či hudobný doprovod DJ-ja Olivera Egryho.

Deň nádejí

Máte doma mladého športovca ktorého baví športovať a hrať futbal ? Neváhajte a príďte do KFA. Akadémia FC Košice organizuje 15.5.2023 (pondelok) od 17:00 náborový tréning pre deti vo veku od 6 – 14 rokov priamo na ihrisku v Košickej Futbalovej Aréne. 

Majáles

Majáles Košice je po roku späť! Ďalší ročník obľúbeného študentského festivalu Majáles. Stretneme sa 16.5.2023 /utorok/ v areáli Košickej Futbalovej Arény.

Deň detí

Príďte si užiť najväčšiu hernú zónu v Košiciach. Neobmedzené možnosti vyblázniť sa s hračkami MATTEL na všetkých stanovištiach nášho hračkárstva. Pripravili sme pre Vás najväčšie hračkárske kráľovstvo v meste. 

SPUSTILI SME NOVÉ SLUŽBY

Služby - profesionálna údržba trávnika

Košická Futbalová Aréna v spolupráci s Východoslovenským Futbalovým Zväzom ponúka členom VSFZ uvádzaciu zľavu na profesionálne úkony v rámci futbalových ihrísk VSFZ.

V rámci tejto uvádzacej zľavy je možné si do konca mája objednať služby formou 1+1 na úkon ( napr. pieskovanie ihriska strojom DAKOTA 412 za poplatok + hĺbkové prevzdušnenie trávnika plnými hrotmi strojom VERTI DRAIN grátis ).